Magiczna Moc Olejków Eliksir Odbudowujący (Elseve)

Unikalna formuła łącząca niezwykłą moc 6 olejków kwiatowych dla prawdziwej metamorfozy włosów zniszczonych. Zawiera tylko jeden olej, bo reszta składu to ekstrakty kwiatowe, a oprócz nich konserwanty, silikony i wysuszające alkohole. Eliksir Odbudowujący z serii Magiczna Moc Olejków to siostrzana wersja olejków Elseve, tym razem przeciw rozdwojonym końcom. Ma zapewnia odżywienie, odbudowę i blask włosów, ale lekka receptura olejku o intensywnym, perfumowanym zapachu może zapychać włosy i powodować ich obciążenie.

Jakie zalety?

Jakie wady?

 • duża ilość roślinnych wyciągów
 • lekka konsystencja olejku
 • zapach profesjonalnego salonu fryzjerskiego
 • poręczna butelka z plastiku
 • wygodny dozownik
 • specjalnie do włosów zniszczonych
 • sporo silikonów i alkoholi
 • może powodować obciążanie włosów
 • ekstrakty kwiatowe zamiast olejów

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRODUKTU:

Włosy wymagające regeneracji mogą sprawiać kłopoty, jeśli nie do końca wiem, co mogłoby im pomóc. My nie musimy wiedzieć, bo to zadaniem koncernów kosmetycznych jest stworzenie takich produktów, które rozwiązują nasze pielęgnacyjne problemy. Eliksir Odbudowujący Elseve określany jest mianem cudownego albo magicznego olejku do włosów. Wiele kobiet właśnie pod jego opiekę oddaje swoje włosy.

Eliksir Odbudowujący z serii Elseve Magiczna Moc Olejków to unikalne połączenie 6 olejków kwiatowych, a przynajmniej tak widnieje na etykiecie. W rzeczywistości marka nieco rozminęła się z prawdą, bo większość składników w tym produkcie to ekstrakty kwiatowe i tylko kilka olejków, niekoniecznie kwiatowych. Być może to nieporozumienie.

Dużo ważniejsze jest, że olejek Elseve zawiera sporo silikonów i alkoholi, które niekoniecznie działają na włosy pozytywnie.

Jakie substancje zawiera Eliksir Odbudowujący Elseve?

loreal-elseve-magiczna-moc-olejkow-eliksir-odbudowujacyOlejki i ekstrakty kwiatowe:

 • wyciąg z rumianku pospolitego,
 • olej z nasion słonecznika,
 • wyciąg z kwiatu lotosu,
 • ekstrakt z kwiatów lnu,
 • wyciąg z gardenii tahitańskiej.

Działanie Eliksiru Odbudowujące Elseve Magiczna Moc Olejków jest kompleksowe. To produkt przeznaczony do włosów zniszczonych, suchych i łamliwych, dlatego że jego zadaniem ma być odbudowanie włókien od nasady po końce. Już na etykiecie czytamy, że Eliksir Odbudowujący to kosmetyk przeciw rozdwojonym końcom. Zapewnia odbudowę, uwalnia blask i gwarantuje wyjątkowe odżywienie dla zniszczonych włosów.

Ekstrakt z lnu działa odżywiająco i odmładza włosy. Ten z rumianku zapewnia blask i poprawia wygląd kosmyków. Kwiat lotosu perfekcyjnie wnika we włókna włosa, odżywia i regeneruje. Gardenia tahitańska ma właściwości oczyszczające, a róża zapewnia włosom elastyczność i wzmacnia je od wewnątrz. Oleje słonecznikowy jak zawsze świetnie nawilża i nadaje włosom aksamitnej miękkości. W całości Eliksir Odbudowujący Elseve dba o zdrowie i piękno włosów.

Eliksir Odbudowujący Elseve Magiczna Moc Olejków to jeden z rzadszych olejków, choć nie jest całkowicie płynny. Jego konsystencję można określić jako lekki olejek do włosów. Warto zwrócić również uwagę na jego perfumowany i nieco słodki zapach profesjonalizmu, który może na myśl przywodzić dobre salony fryzjerskie. Mimo tych wszystkich zalet (choć zapach może zostać odebrany różnie) Eliksir Odbudowują L’Oreal niestety może obciążać włosy, a wszystko przez szkodliwe i mocno zapychające substancje obecne w składzie.

Zaleta to niewątpliwie bardzo poręczny flakonik, który wykonano z plastiku, co zapewnia jego większą trwałość niż w przypadku szklanych opakowań. Bardzo wygodna pompka usprawnia aplikację i podnosi wydajność produktu. Eliksir Odbudowujący Magiczna Moc Olejków można stosować na trzy sposoby: na wilgotne lub suche włosy i jako wykończenie fryzury.