Olejek arganowy Nanoil (Nanoil argan oil)

To olej arganowy o najlepszej jakości. Czysty, bez silikonów, parabenów i syntetyków. Warto wiedzieć, że olejek arganowy jest bardzo ceniony za swoje spektakularne działanie – właśnie dlatego to jeden z najdoskonalszych i najchętniej wybieranych olejków kosmetycznych na świecie.

Olejek arganowy zamknięty w ciemnym, farmaceutycznym szkle, którego jakość potwierdza znak Ecocert. Olejek Arganowy Nanoil to 100% czystej, organicznej substancji, która wykazuje doskonałe działanie nie tylko na włosy, ale również na skórę i paznokcie.

Jakie zalety?

Jakie wady?

  • organiczny i czysty w 100%
  • ECOCERT
  • najwyższa jakość produktu
  • hamuje wypadanie włosów
  • pobudza wzrost włosów
  • wydajny i wszechstronny
  • nadaje się do pielęgnacji ciała, twarzy, włosów
  • wzmacnia i nadaje blask włosom
  • tylko jedna pojemność produktu (50 ml)

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRODUKTU:

Olejek stymulujący wzrost włosów, poprawiający ich strukturę i już w kwadrans intensyfikujący ich wygląd: wystarczy nałożyć go na całej długości i wmasować w skórę głowy, pozostawiając w formie olejkowej maseczki przez około 15 minut na włosach, a następnie spłukać i umyć głowę szamponem.
Olejek Arganowy Nanoil jest wydajny – wystarczy 1-2 pipetki, aby pokryć zarówno włosy, jak i skalp. Kosmetyk dobrze się aplikuje, a efekty w poprawie wyglądu włosów widać już po pierwszym zastosowaniu – pasma stają się miękkie, lepiej nawilżone, bardziej błyszczące, gładkie. W niecały miesiąc kuracji olejek arganowy przyczynia się także do ich wzrostu, wzmocnienia i zahamowania ubytku włosów.

Na plus jest również to, że olejek arganowy nadaje się do stosowania na ciało i twarz, a także jako odżywkę do paznokci.

To czyni z niego wielofunkcyjny, wszechstronny produkt o doskonałym działaniu.

JAKIE SUBSTANCJE ZAWIERA OLEJEK ARGANOWY NANOIL?

olejek-arganowy-nanoil (1)Olej arganowy to ponad 100 substancji czynnych, rewelacyjnie poprawiających stan skóry, włosów, paznokci. Do najważniejszych zalicza się: NNKT (niezbędne, nienasycone kwasy tłuszczowe) w doskonałych dla organizmu proporcjach w tym kwas linolowy z grupy omega-6 i oleinowy z grupy omega-9, oraz witaminę E w wysokim stężeniu.

Ponadto w olejku odnajdziemy sterole roślinne – naturalny budulec błony komórkowej, wspierają syntezę kolagenu i elastyny; flawonoidy – silne antyutleniacze, zapobiegają przedwczesnemu starzeniu i dodatnio wpływają na wygląd skóry i włosów, a także skwalen – składnik ochronnej warstwy lipidowej skóry, stymuluje wzrost komórek, doskonały jako odżywka do włosów. β-Karoten w Olejku Arganowym Nanoil to z kolei silny antyoksydant wzmacniający immunologię skóry. Dodatkowo olej arganowy zawiera butyrospermol, czyli składnik chroniący skórę przed słońcem.

Strona producenta: www.nanoil.pl/olej-arganowy